top of page
poupata

Průvodce krajinou: Žítková

 

Vydáme se společně místními stezkami, křížem krážem Žítkovou.

Dozvíte se o historii kraje, povím Vám, jak se proměňoval život místních lidí v uplynulých sto letech, budeme si všímat rozmanitosti přírodních krás a neopomeneme ani regionální pověsti a tradice.

V období turistické sezóny (duben-říjen) mě můžete najít také v našem obecním informačním centru (na obecním úřadě), které po telefonické domluvě ráda otevřu i mimo provozní dobu.

Ideální velikost skupinky je 5-10 lidí,

ale je to údaj čistě orientační.

V případě zájmu o komentovanou procházku se ozvěte na telefonní číslo 733 431 310 (i whatsapp) nebo mi napište na e-mail (terapiezkopanic@gmail.com) a domluvíme se.

Telefonní kontakt: 733 431 310 (i whatsapp)

Email: terapiezkopanic@gmail.com

PROCHÁZKY V NOVÉM HÁVU

Od jara 2023 se můžete těšit na novinku - propojení komentovaných procházek a základů reflexologie:

KOMENTOVANÉ PROCHÁZKY SE ZÁKLADY REFLEXOLOGIE

Ideální velikost skupiny je 5 až 10 osob, budu vypisovat termíny pro veřejnost. V případě, že jste skupinka a nevyhovuje vám žádný z termínů, nebojte se ozvat - když to bude v mých silách, ráda vám vyjdu vstříc.

Časová náročnost - orientačně 6 hodin

Orientační vzdálenost - 11 kilometrů

Cena 600,- Kč/ osobu

Vycházíme od obecního úřadu Žítková (parkoviště, informační centrum), na trase máme 2 zastavení s možností zakoupení občerstvení - Odpočívadlo u Hajtmanů na pitínských pasekách a ovčí farmu Sýr od kapličky. Na obě zastavení je potřeba mít s sebou finanční hotovost (není možné platit kartou a na celých Kopanicích nemáme jediný bankomat :)

Na procházce se dozvíte něco o jedinečnosti místa, jeho historii i současnosti, povídat si budeme i o rostlinách, bylinách, zvířatech, lidech... Kromě toho půjdeme kus cesty bosky (každý dle vlastního uvážení a chuti), dozvíte se něco o základech reflexologie, zkusíme si navzájem uvolnit krční páteř pomocí reflexních plošek, bude prostor i pro jednotlivé dotazy a ukázky jiných bodů/plošek. 

Provozní doba: dle dohody

Aktuálně:

ZAŽIJ ŽÍTKOVOU V TĚLE komentovaná procházka se základy reflexologie (2).png
bottom of page