Kontakt

Kontakty, reference a výběr z uplynulých akcí

 

Kde mě najdete

  • centrum Lenergie
  • Žítková 161, 68774

Otevírací doba

        • po domluvě

Ozvěte se

Prostřednictvím kontaktního formuláře si můžete domluvit masáž, reflexku, komentovanou procházku, výrobu tašky, šperku či dalších produktů, poslat recenzi na moje služby a výrobky nebo se přihlásit k odebírání e-mailového ZPRAVODAJE, který 1 až 2x do měsíce rozesílám.

Napište mi

Zdroj dynamické sekce: Kontaktný formulár (Formulář)

Reference a recenze

"Úžasná reflexní masáž , která mi moc pomohla při bolestech svalů z důvodu nemožnosti klasické masáže . Proto jsem paní vyhledal a doporučuji ,aby jste tuto masáž taky vyzkoušeli." (Dušan)

"Chceme poděkovat Leničce za krásný a inspirativní den. Povídání o životě na Žítkové bylo moc krásné, stejně jako velmi zajímavé základy reflexologie. Děkujeme za krásný den!" (Petra)

"S masáží jsem byla velmi spokojená. Uvolňující, relaxační a kvalitně provedená. Prostředí Žítkové je nádherné. Doporučuji si zde udělat výlet a pak využít masáž."

"Ahoj Lenka. Bola som u Teba na reflexnej terapii a bolo to veľmi príjemné a obohacujúce. Veľká vďaka. Určite všetkým odporúčam." (Katarína)

"Z tašky mám hroznou radost! V práci mi ji všichni chválili, je to teď moje nejoblíbenější taška do školy." (Katka)

"Tvoje tašky jsou skvělé! Pořizuju je i do zásoby jako dárky a vždycky se moc líbí. Určitě zase nějaké nakoupím." (Zuzka)