O Lenergii 

Zdravím Vás!

Jsem Lenka a něco málo vám o sobě a své práci prozradím...

Od roku 2013 žiju na Žítkové, na kopci uprostřed CHKO Bílé Karpaty, kde se učím využívat svůj osobní potenciál, žít a tvořit v souladu se svým vnitřním světem i okolním prostředím, naslouchat svým snům a darům a s vděčností tu být pro sebe, svou rodinu i pro vás.

• 
Více než 15 let se věnuji studiu i praxi na různých polích - filosofie, psychologie, socilogie, religionistika, alternativní medicína, lidské vědomí a jeho transformace, psychosomatika, fytoterapie, muzikoterapie, základy tradiční čínské medicíny, historie, genealogie, relaxační techniky, rukodělná tvorba, práce s energií a s potenciálem lidského těla i ducha...
• 
Dnes si ke mně můžete přijít pro energetickou masáž, vybrat si originální šperk, krásnou velkou nákupní tašku, pytlíky na bylinky, nechat si zhotovit vlastní macramé mandalu, zúčastnit se workshopu nebo komentované procházky, pozvat si mě s hudebními nástroji na vaši akci...

Centrum Lenergie

Od roku 2022 provozuji v prostrách obecního úřadu Žítková místo, které aktuálně funguje jako centrum pro terapie, konzultace a masáže, besedy a setkávání, odpočinek, posezení s knihou či hudebním nástrojem, hernička pro rodiče a děti a můj kreativní ateliér.

•  

Po domluvě jej můžete navštívit i vy, strávit tady chvíli v živém rozhovoru, relaxací, četbou časopisu či knihy nebo využitím mých masérských a reflexologických služeb...

 • 

Jste srdečně zváni i na akce, které tady pořádám, ať už se jedná o pravidelnou dětskou herničku, tvoření, promítání, besedu, workshop nebo muzicírování.

 Kompletní nabídka péče o tělo

IMG_20240216_153247.jpg

"Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné..." (Antoine de-Saint Exupéry)
IMG_20220328_154542.jpgIMG_20220828_125140.jpgpentagram mal..jpgreceived_1345295982665268.jpeg

Čemu se věnuji a co vám nabízím?

Potřebuji tvořit, dělá mi radost změna, svoboda, možnost vyjadřovat se různými způsoby, a to se samozřejmě propisuje i do podoby mé práce a podnikání.

• 

Moje pozornost se vždycky ubírala několika různými směry, svou energii jsem rozprostírala do zdánlivě nesouvisejících činností a spojovala několik odvětví.

• 

Miluju práci s tělem, ale i s vnitřním světem. Proto mě před časem velmi oslovilo propojení obého v systému, který nazývám "REFLEXNÍ TERAPIE OD NOHY K DUŠI", což je velmi komplexní terapeutický přístup umožňující dotýkat se potíží těla fyzického, emočního i energetického a podpořit tak čištění, uvolnění a regeneraci celého systému našeho těla.

• 

Kromě této metody (respektive systému různých metod) se věnuji také regeneračním masážím, energetickým masážím s terapeutickým přesahem, hudbě a jejímu využití při práci s tělem, organizuji komentované procházky, na kterých předávám něco z témat, kterým se věnuji ... a kromě práce s lidmi dávám prostor své kreativitě a vytvářím pro vás všelijaké šperky, originální velké tašky, bylinkové pytlíčky a spoustu dalších věcí, které mi dávají smysl a dělají radost :)

• 

Na Žítkové také organizuji různé kulturní akce, besedy, workshopy, promítání pro veřejnost, herničku pro rodiče a děti - aktuální nabídku akcí najdete v sekci "KALENDÁŘ".

KALENDÁŘ

Těším se na setkání!

• 

Osvědčení a zkušenosti

Několik let studia a praxe

Osvědčení pro regenerační masáže

Osvědčení pro reflexní terapii duše

baby-carriage-solid.svg

Baby - friendly

Centrum Lenergie vítá i děti - 

zázemí, knihovnička, hračky, tvoření.

Služby na míru

Pokud je to v mých silách, snažím se vám maximálně vyjít vstříc a respektovat vaše potřeby.